KVP Mladá Boleslav 26.9.2015

sobota 26.9. 2015

   Rozhodčí  :   ANDRÁŠ  POLGÁR ,   „SRB“

      Belinda  –  třída mladých  

                     –  hodnocení   Výborný 1 ,  Excellent 1 ,  

                                                CAJC , BOJ , BOS   

 

Po prázdninách , v měsíci září jsme opět vyrazili na výstavu. Cílem byla Mladá Boleslav a klubová výstava Klubu chovatelů málopočetných plemen – KCHMPP. Posuzovatelem plemene PHP byl rozhodčí ze Srbska Andráš Polgár. S tímto rozhodčím jsme se setkali poprvé. Na výstavu jsme tentokrát vzali pouze Belindu.  Letina musela zůstat doma, právě byla v říji. Belindu jsme tentokrát přihlásili již do třídy mladých, v červenci dosáhla 9 měsíců věku.

Přihlášeno bylo celkem 12 jedinců pyrenejáků,  z toho 6 fen. Dle rozpisu kruhu jsme na řadu šli jako předposlední plemeno. Na řadu jsme přišli až cca kolem 13 hodiny, následně jsme postoupili do závěrečných soutěží. To znamenalo cca 14:45 hod.  Byl to opravdu dlouhý den. Belindu to už nebavilo a my jsme toho měli taky dost.

Belinda – byla ve třídě mladých společně s ještě jednou fenkou. Předvedla se velmi pěkně – postoj, spolupracovala s rozhodčím, ukázala skus, zuby. Z toho jsme měli trochu obavy, ale zvládla to. Moc pěkně se předvedla také v pohybu. Svoji třídu vyhrála a postoupila do dalších kol plemene PHP.                                                   Belinda nakonec skončila s hodnocením  – V1, CAJC, BOJ, BOS.  Takže pro nás velké překvapení a samozřejmě spokojenost.

Belinda, tř. mladých – z posudku :   výborná velikost a konstituce,  výborný formát,  správná hlava,  výborná H. a D. linie,  mechanika pohybu

A ještě pár obrázků.