DUO CACIB BRNO 4. a 5. 2. 2017

sobota 4.2. 2017

   Rozhodčí  –  ALEKSOSKI  MILE   „MK“

      Belinda  –  třída otevřená  ,  open class

                     –  hodnocení   Výborný 1 ,  Excellent 1 , CAC

       Leticia  –  třída otevřená  ,  open class

                     –  hodnocení   Velmi dobrý 3 ,  Very Good 3

Naší letošní první výstavou byla mezinárodní výstava psů v Brně – DUO CACIB BRNO. Na výstavu jsme tentokrát přihlásili Leticii a Belindu. Vzhledem k tomu, že Cassie ještě nedovršila 9 měsíců a byla by ve třídě dorostu, tak jsme ji nechali doma. Takže Letinka ji vystřídala i když je to již dáma v letech. Myslím, že to byla její poslední výstava, nebo jedna z posledních. Na výstavu jsme nejeli s žádným velkým očekáváním. Belinda od vánoc, kdy se dost oteplilo, začala línat a nepřestala ni v lednu. Takže byla pěkně „vypelíchaná“ a vypadala také dost pohuble. No a Letinka přeci jen ve svém věku a po svých odchovech, nemůže dost dobře konkurovat mladším fenám. Pojali jsme to tedy jako výlet.

Na sobotní výstavu bylo přihlášeno celkem 17 jedinců pyrenejských horských psů, z toho 9 fen. Ve skutečnosti, ale dorazilo o 6 psů méně.  Letina i Belinda byly přihlášeny do třídy otevřené, v kruhu byly celkem 3 feny. Pyrenejce posuzoval rozhodčí z Makedonie Aleksoski Mile, pro nás neznámý rozhodčí.

Belinda –  v  kruhu se předvedla velmi pěkně, jak v postoji, tak i v pohybu. Bez problémů ukázala zuby. Očekával jsem nějaké výtky k výživové kondici, ale nic.  Obdržela hodnocení „výborný 1“ – V1, CAC. Takže určitě spokojenost, rozhodně jsme to nečekali, fenka druhá v pořadí vypadala moc pěkně.

Leticia – Co se Leti týče, nic se u ní nezměnilo, v kruhu jí to pořád nebaví, nechce se předvést v klidu ani v pohybu. Ale byla ráda, že nezůstala doma. Hodnocení „velmi dobrý 3″. 

Z posudku :

Belinda, tř. otevřená :    bude doplněno až bude překlad z angličtiny

Leticia, tř. otevřená :      bude doplněno až bude překlad z angličtiny

 

 

neděle  5.2. 2017

   Rozhodčí  –  JANES  CHRISTIAN   „A“

      Belinda  –  třída otevřená  ,  open class

                     –  hodnocení   Výborný 1 ,  Excellent 1 , CAC

       Leticia  –  třída otevřená  ,  open class

                     –  hodnocení   Velmi dobrý 4 ,  Very Good 4

Na nedělní část výstavy bylo přihlášeno celkem 14 jedinců pyrenejských horských psů, z toho opět 9 fen. Tento den byla absence 3 jedinců PHP. Leti s Belindou byly v kruhu ještě se 2 fenami, celkem tedy 4 feny. Pyrenejce posuzoval rozhodčí z Rakouska Janes Christian, opět pro nás neznámý rozhodčí.